info@emsarnakliyat.com +90 (212) 515 5610
Bağcılar Evden Eve TaşımacılıkMay 19, 2020 - BY Admin

Bağcılar Evden Eve Taşımacılık

Nakliye başlı başına insanların hoşuna gitmeyen bir meseledir. Hoşlarına gitmemesindeki en önemli neden yeni evlerine nasıl taşıyacağını bilmemelidir. Bizler işinde uzman kadromuz ile sizlerin eşyalarınızı özenle taşır, sizi mağdur etmemek için elimizden gelen her şeyi yaparız. Bağcılar evden eve nakliyat olarak sizleri eşyalarınızı en güvenilir ve en hızlı şekilde nakliye etmek bizim asıl görevimizdir.

Bağcılar Ucuz Nakliyat


 Bu nedenle Bağcılar evden eve nakliyata güvenmeli, eşyalarınızı bize teslim etmelisiniz. Siz değerli müşterimiz için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz evden eve nakliyatların çoğunda olumlu geri dönüşler aldık. Eğer işimizin teknik kısmını öğrenmek isterseniz sizi bir alt paragrafa alalım.

Bizim işimiz özveri ve güven işidir. Sizlerin eşyalarınızı en hızlı ve en güvenilir bir şekilde taşımak birinci önceliğimizdir. Bunun yanı sıra sizleri memnun etmekte asıl amaçlarımızdan birisidir. Nakliye işlemi gerçekleşirken uzman bir kadro tarafından yapılması çok mühimdir. Acemi bir kadro ile yapılan nakliye işlemi başarısız ve eşyalarınızın zarar görmesine yol açabilir. Bağcılar evden eve nakliyat olarak köklü geçmişe sahip olduğumuz bu meslekte bizlere güvenebilir, eşyalarınızı gözü kapalı teslim edebilirsiniz. 

Bağcılar Evden Eve Nakliyat


Sizlere eşyalarınızı taşırken nasıl taşıdığımızdan bahsetmek istiyoruz. Örneğin elinizde 40 “ ten büyük bir televizyonunuz var. Bu tür elektronik eşyalar taşınırken çok dikkat edilmeli, zarar görmemesi için ne gerekiyorsa yapılmalıdır. Televizyonun paketlenmesi için bir takım malzemeler gerekmektedir. Malzeme listesi şu şekilde;

  • Balonlu Naylon
  • 2 Adet Strafor
  • Televizyonun ebatına uygun bir koli
  • Koli bandı
Bu malzemeleri ambalaj malzemeleri satan kırtasiye türü dükkânlardan temin edebilirsiniz. Balonlu naylonun bulunması gerçekten büyük önem arz etmektedir. Balonlu naylon diğer eşyalarınızı sarmanızda da işe yarayacağından dolayı fazlaca almanızda yarar var. Malzeme listesini verdik. Peki, nasıl paketleyeceğiz? Bağcılar evden eve nakliyat ve taşımacılık için hep beraber adım adım gidelim.

Bağcılar Nakliyat


Öncelikle büyük ebatlarda temiz bir masa bulunmalı, daha sonrasında karton masanın üzerine serilmelidir. Daha sonrasında balonlu naylon kartonun üstüne konarak paketleme işleminin ilk adımlarını gerçekleştirilmelidir.

Bağcılar nakliyat için ilk olarak televizyonu balonlu naylon ile iki veya üç kez sarın. Bunu yapmamızdaki amaç televizyonu her türlü zarardan sakınılmasıdır. Bir sonraki adım ise; sarılan balonlu naylonun ekranda sabitlenmesi için koli bandı yardımıyla bantlanmasıdır. Her tarafı düzgün bir şekilde sarılıp bantlandıktan sonra en uygun koliye yerleştirilmedir. 

Eğer yeterince büyük bir koli bulamadıysanız nakliye işlemini gerçekleştiren çalışana koli bulamadığınızı ve kolileyemediğinizi söyleyin. Bu hususu söylemeyi unutmamanız çok önemlidir. Kolilenmeyen eşyalar taşıma esnasında zararlar görebilir. Bu bakımdan büyük özen gösterilmelidir.