info@emsarnakliyat.com +90 (212) 515 5610
Bakırköy Evden Eve TaşımacılıkMay 19, 2020 - BY Admin

Bakırköy Evden Eve Taşımacılık

Bakırköy Evden Eve Nakliyat


Nakliyat işi her zaman can sıkıcı ve sorunlu bir iş olarak görülmüştür. İnsanların evlerini başka bir yerden bir yere taşımaları uğraştırıcı bir iş olarak görülmüş can sıkmıştır. Bizler Bakırköy nakliyat bölgesinde işinde uzman kadrosuyla sizlerin bu sıkıntısını gidermeyi amaçlayan işinde tecrübeli, güvenilir, hızlı bir şekilde nakliye işlemi gerçekleştiren bir firmayız. Bakırköy nakliyat firmamızın bünyesinde bulunan çalışanlarımız kesinlikle acemi değil, işlerinde uzman kişilerdir. Bizler köklü geçmişimiz sayesinde sizler için en uygun nakliye türünü seçerek sizlere en uygun ve doğru şekilde yardımcı olmayı hedefleyen bir nakliye firmasıyız. Sizlere yaptığımız işi anlatmak istiyoruz. İşimizi anlatırken örneklere başvuracağız.

Buz Dolabı Nasıl Taşınır?

Günümüzde elektronik eşyaların taşınması gerçekten çok önemlidir. Her geçen gün kullandığımız teknolojik alet sayısının artmasıyla birlikte taşınma işlemi zor görünmektedir. Bunların nakliyatından birisi de bulaşık makinesinin nakliyesidir. Ürün taşınmaya karar verildiğinde en çok dikkat edilmesi gereken şey taşıma pozisyonudur. Taşıma pozisyonu hazırlanırken bizler kullanım kılavuzda yazanlara uygun şekilde bir taşıma pozisyonu ayarladık. Buzdolabınız taşınırken dik durumda ve arka tarafından tutarak taşınması gerekir. Aksi takdirde buzdolabının içinde kalan su ve diğer etkenler buzdolabına zarar verebilir. Bu nedenle dik durumda ve arka tarafından taşınması önem arz eder. Bunun haricinde buzdolabını taşırken dikkat edilmesi gereken unsurlarda bulunuyor.

1. Su gideri ve su şebekesine bağlı olan bağlantıları sökün. 
2. Makine içinde kalan suyu tahliye edin.
3. Doğru bir paketleme şekliyle paketleyin.

Bakırköy Nakliyat


1) Su Bağlantılarının Kesilmesi 

Buzdolabı taşınmaya karar verildikten sonra dikkat edilmesi gereken birinci unsur su tesisatının kapatılmasıdır. Su yollarının kapatılmaması sonucunda patlamalar ve elektronik eşyalara zarar gelme olasılığı bulunmaktadır.

2) Makine İçinde Kalan Suyun Tahliye Edilmesi 

Buzdolabı taşınırken içinde kalan su boşaltılmalıdır. Boşaltılmayan su, taşıma esnasında makinenin elektronik devrelerine zarar verebilir. Bu nedenle taşımadan önce içinde kalan su kontrol edilmeli, taşıma sırasında özen gösterilmelidir.

3) Doğru Paketleme

Paketleme işlemi yapılırken makinenin geometrik yapısına uygun bir şekilde paketleme yapılmalıdır. Doğru yapılmayan paketlemeler eşyanıza zarar gelme olasılığı oluşturabilir. Bu yüzden paketleme işlemine dikkat edilmeli, en uygun şekilde paketleme yapılmalıdır. Paketleme işleminizi  Bakırköy hizmeti kapsamında firmamız Bakırköy Nakliyat Firması Emsar Nakliyat tarafından yaptırmanız eşyaların taşınırken görebileceği hasarı ortadan kaldırmakla eşdeğer olacaktır.