info@emsarnakliyat.com +90 (212) 515 5610
Esenyurt NakliyatMay 19, 2020 - BY Admin

Esenyurt Nakliyat

Evinizi taşımaya mı karar verdiniz? Ofisinizi mi taşıyacaksınız? Doğru yere geldiniz. Esenyurt evden eve nakliyat olarak bizler işinde uzman kadrosu ile sizlerin her türlü taşımacılık ve nakliyat işlerini yapmaya hazırız. İşinde uzman olan kadromız sizleri mağdur etmeden en güvenilir ve en hızlı şekilde nakliyat işlemini gerçekleştirir, sizleri mutlu görmeyi isteriz. Esenyurt evden eve nakliyat olarak bu meslekte köklü bir geçmişimiz olduğu için sizleri mağdur etmeyecek, en uygun şekilde sizlere hizmet sağlayacağız. 

Esenyurt Ucuz Nakliyat


Nakliyat işi özveri ve güven işidir. İşinde acemi olan çalışanlar ile yapılan nakliyatların sonucu ne yazık ki hüsran ile bitmektedir. Bu yüzden işinizi şansa değil garantiye alarak firmamızı tercih etmeniz sizin açınızdan en doğru karar olacaktır. Şimdi sizlere işimizin teknik kısımlarından bahsedeceğiz. Bu teknik kısımları anlatırken örnek vererek konuyu güçlendireceğiz.

Portatif bez dolaplar taşınma esnasında gardıroptaki giysilerinizi paketlemek ve zarar görmesini engellemek için birebir bir taşıma olanağı sunmaktadır. Portatif bez dolaplar taşınırken hem az yer kaplamakta hem de çok kullanışlı olmaktadır. Portatif bez dolabınızın içerisine birçok giysi ve elbiselerinizi koyabilirsiniz. Eğer elinizde bez dolabınız yoksa 25 – 50 TL arasında bir fiyat aralığında bez dolap edinebilirsiniz. Bez dolaplar pantolon, gömlek ve diğer elbiselerinizi taşımak için kullanılması en doğru taşıma aracıdır. 

Esenyurt Evden Eve Nakliyat


Giysilerinizi bez dolaba koymadan önce ütülenmeden koymanızı tavsiye ederiz. Çünkü taşıma sırasında giysileriniz kırışacağından size tekrar zahmet vermesini istemeyiz. Taşıma esnasında elbiselerinizin düşmemesi için askılarınızı sağlamlaştırmayı unutmayın. Sağlamlaştırmak için askıların boşluklarına battaniye yerleştirebilirsiniz. Bir diğer yöntem ise askıları askıya bantlamanız olacaktır. Sağlamlaştırılmayan askılıklar taşıma esnasında kırılabilir. Kırılmalar sonucunda giysileriniz yırtılabilir veya lekelenebilir bu nedenle sabitlemeye özen gösterin. Bunun haricinde çok titizseniz giysilerinizi poşetleyebilirsiniz. Taşıma sırasında leke alır veya yırtılır diyorsanız poşetlemeye unutmayın.

Esenyurt Nakliyat Firmaları


Buraya kadar sabırla okuduysanız birkaç bir şey daha eklemek istiyoruz. Esenyurt evden eve nakliyat olarak yaptığımız işi hakkıyla yaptığımızı düşünüyor, tüm müşterilerimize özenle davranıyoruz. Eğer sizlerde bizimle evinizi veya ofisinizi taşımak isterseniz bizle iletişime geçip, ofisimizde sizi ağırlamaktan onur duyarız. Sağlıcakla kalın…