info@emsarnakliyat.com +90 (212) 515 5610
December 10, 2019 - BY Admin

Başakşehir Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliye & Profesyonel Taşımacılık

İstanbul’da en çok nakliye ihtiyacı olan semtlerinden birisi olan Başakşehir’de birçok insan her yıl taşınmak istiyor. Özellikle yeni yapılan konut projeleri bu bölgenin albenisini de arttırıyor. İşte bu noktada insanlar da nakliyat firmalarına ihtiyaç duruyor. Başakşehir evden eve nakliyat konusunda başarılı çalışmalara imza atan Emsar Nakliyat sizlere birçok konuda uygun fiyatlarla hizmet sağlıyor. Emsar Nakliyat bu tutumuyla, başarısıyla günden güne adını duyurmaktadır.

Özellikle asansörlü nakliyat anlamında müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren firma, binalar ne kadar yüksek ve dar girişli olursa olsun taşımacılık hizmetlerini hızlı ve güvenilir bir biçimde sağlıyor. Bu işlemleri kolaylaştıran şey ise Emsar Nakliyat’ın sahip olduğu asansörler ve geniş araç filoları. Son teknoloji asansörleri ile taşımacılık işlemlerini hızlı ve güvenilir bir hale getiren firma, adından da sıklıkla söz ettiriyor. Taşınmak isteyen herkesin öncelikli olarak seçtiği firma, Başakşehir’den İstanbul’un diğer tüm noktalarına evden eve nakliyat gerçekleştirmektedir.

Başakşehir Ev Taşıma Öncesi Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Eşyaların türüne göre belirlenen araçlara yüklenmesinden önce mutlaka uygun malzemelerle paketleme ve ambalajlama işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu hizmet ile nakliyat firmaları eşyaların herhangi düşme, sürtünme, ezilme ya da darbe gibi durumlarda zarar görmesini önler. Eşyaların kendi aralarında kategorilere ayrılmasından hemen sonra yapılan bu işlem için uygun malzemeler kullanmak da en önemli adımdır. Örneğin cam eşyalar için daha sağlam paketler gerekirken, kitaplar için daha farklı ambalajlar kullanılır. Emsar Nakliyat bu adıma önem verdiği için paketleme ve ambalajlama sırasında kullandığı ürünleri Avrupa’dan ithal etmektedir. Eşya Paketleme ve ambalajlama işlemleri eşyaların başına herhangi bir kaza gelmemesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle bu hizmeti kaliteli bir şekilde sağlayan bir firmayla anlaşmak çok önemlidir.