info@emsarnakliyat.com +90 (212) 515 5610
Avrupa Yakası Nakliye FirmasıDecember 17, 2019 - BY Admin

Avrupa Yakası Nakliye Firması

Avrupa yakası İstanbul'un neredeyse yarısı olmasına rağmen hali hazırda bir çok şehirden nüfus olarak çok daha kalabalıktır. Böyle bir popülasyonun barınma ve barındığı evi, iş yerini veya herhangi bir muhitini değiştirme talebi ise sadece işinde profesyonel bir hizmet veren yani kaliteli bir nakliye firması ile yapılmalıdır. Bu tür nakliyat ihtiyaçlarınız için sizlere kurumsal bir hizmet verebilen, güvenilir ve güncel teknolojileri takip eden bir nakliye firması tercih etmelisiniz. 

Neden mi güvenilir bir nakliye firması bulmalısınız ? 

Öncelikle güvenilir bir nakliyat firmasının nitelikleri nedir ? Bunu öğrenelim. Bir nakliye firması size verdiği hizmet ile ilgili fatura kesebilmeli çünkü aldığınız hizmetle ilgili bir şikayetiniz olduğu zaman gerekli mecralarda dikkate alınmanız için hizmet faturanızın olması gerekiyor. Kendinizi güvenceye alın!

Aldığınız hizmete dair bir sözleşme ile taşıma şartlarınızı belirleyebilirsiniz. Peki bu ne işe yarayacak ? Nakliyat sözleşmesi eşyaların nereden nereye, nasıl, kaç personelle, kaç paraya veya paketleme vb. gibi bir çok detayın bulunduğu nakliyatınızın detaylarını barındırır. Sözleşme varsa içiniz rahat olsun :) 

Nakliyat sigortası ile değeri yüksek eşyalarınızı sigortalayın. Bu sayede değerli eşyanız zarar görürse zararınızı kesinlikle karşılayabilirsiniz. Alın size bir tiyo daha :) Tabii bu yazdıklarımızın ekstra maliyetleri olacak bunu da gözden kaçırmamalısınız!

Peki biz kimiz ve nasıl çalışıyoruz ?

Firmamız 2010 yılında İstanbul'un Bağcılar ilçesinde faaliyete başlamıştır. Kurumsal bir müşteri / hizmet veren anlayışı ile müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz. Başlıca firma prensibimiz bir müşterinin verdiği paranın karşılığını alma duysunu tattırmak. Kulağa biraz farklı geliyor değil mi ? Bir lokantaya gittiğinizde oradan beklentiniz veya talebiniz nedir ? Hemen cevabını verelim güzel bir kebap veya leziz bir salata ( peşine de güzel bir tatlı fena olmazdı ). O yemekten aldığınız hazzın karşılığında ödediğiniz para gözünüze gelmez hani :) Müşterinin aldığı hizmetten bu düzeyde bir memnuniyet duyması bizim talebimiz, aldığımız paranın karşılığını vermek yani . Sözün kısası iyi bir nakliyat hizmeti almak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabiliriz. Sağlıcakla kalın.