info@emsarnakliyat.com +90 (212) 515 5610
Başakşehir NakliyatDecember 10, 2019 - BY Admin

Başakşehir Nakliyat

Başakşehir Evden EveNakliye & Profesyonel Taşımacılık

İstanbul’da en çok nakliye ihtiyacı olan semtlerinden birisiolan Başakşehir’de birçok insan her yıl taşınmak istiyor. Özellikle yeniyapılan konut projeleri bu bölgenin albenisini de arttırıyor. İşte bu noktadainsanlar da nakliyat firmalarına ihtiyaç duruyor. Başakşehir evden eve nakliyatkonusunda başarılı çalışmalara imza atan EmsarNakliyat sizlere birçok konuda uygun fiyatlarla hizmet sağlıyor. EmsarNakliyat bu tutumuyla, başarısıyla günden güne adını duyurmaktadır.

Özellikle asansörlü nakliyat anlamında müşterilerinin tümihtiyaçlarına cevap veren firma, binalar ne kadar yüksek ve dar girişli olursaolsun taşımacılık hizmetlerini hızlı ve güvenilir bir biçimde sağlıyor. Buişlemleri kolaylaştıran şey ise Emsar Nakliyat’ın sahip olduğu asansörler vegeniş araç filoları. Son teknoloji asansörleri ile taşımacılık işlemlerini hızlıve güvenilir bir hale getiren firma, adından da sıklıkla söz ettiriyor.Taşınmak isteyen herkesin öncelikli olarak seçtiği firma, Başakşehir’denİstanbul’un diğer tüm noktalarına evden eve nakliyat gerçekleştirmektedir.

Başakşehir Ev TaşımaÖncesi Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Eşyaların türüne göre belirlenen araçlara yüklenmesindenönce mutlaka uygun malzemelerle paketleme ve ambalajlama işlemleriningerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu hizmet ile nakliyat firmaları eşyalarınherhangi düşme, sürtünme, ezilme ya da darbe gibi durumlarda zarar görmesiniönler. Eşyaların kendi aralarında kategorilere ayrılmasından hemen sonrayapılan bu işlem için uygun malzemeler kullanmak da en önemli adımdır. Örneğincam eşyalar için daha sağlam paketler gerekirken, kitaplar için daha farklıambalajlar kullanılır. Emsar Nakliyat bu adıma önem verdiği için paketleme veambalajlama sırasında kullandığı ürünleri Avrupa’dan ithal etmektedir. EşyaPaketleme ve ambalajlama işlemleri eşyaların başına herhangi bir kaza gelmemesiiçin oldukça önemlidir. Bu nedenle bu hizmeti kaliteli bir şekilde sağlayan birfirmayla anlaşmak çok önemlidir.